Home  /  Hirudotherapie Kurse

Графік проведення курсів

Наступний курс гірудотерапії 01.03.2019

Навчання проходить  невеликими групами (від 5 до 10 осіб) на базі Медичного центру натуропатії д-ра Куплевської Л.А.
Курс розрахований на 4 дня (44 год). В курс входять: обов’язкові 4 дні –Donnerstag, п’ятниця, субота, неділя.
Індивідуальні курси- за домовленістю. Можливе навчання по скайпу. З проживанням можемо посприяти. Попередній запис.
Це авторський курс навчання не тільки основ теорії і практики гірудотерапії ведучого лікаря-гірудотерапевта Медичного центру натуропатії ( колишній “Гірудо-Мед”) Лідії Куплевської (м.Львів, Україна).
В  навчання  входять пояснення  якості крові, причини її порушення, і, як наслідок,  виникнення захворювань, базові розуміння основ здоров’я, правильного харчування, способу життя, інформація по фітотерапії та продуктах бджільництва, які використовують при гірудотерапії та ін.
Після закінчення курсу видається Сертифікат.

Опис курсів. Вимоги для участі

Це авторський курс навчання основ теорії і практики гірудотерапії – Куплевська Л.А., гирудотерапевта і головлікаря медичного центру гірудотерапії Гірудо-Мед Львів.
Навчання проводиться на базі медичного центру гірудотерапії у Львові.
Курсант забезпечується літературою з гірудотерапії і наочною агітацією, книга по гірудотерапії написана нашим головним лікарем-гирудотерапевтом Куплевська Л.А.
Курси гірудотерапії включають лекції, клінічні розбори, практичні заняття, а також питання щодо ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В КАБІНЕТІ гірудотерапії, в медичному центрі гірудотерапії (посадовий інструкції доктора, медсестри, документація по веденню гірудокабінета.)
Навчання можуть пройти лікарі всіх клінічних спеціальностей (терапевти, урологи, хірурги, гінекологи, лікарі загальної практики, невропатологи, онкологи, оториноларингологи, офтальмологи, стоматологи), і бажаючі придбати знання та практичні навички в області лікувального застосування п’явок.

Анкета для участі у курсах

Історія проведених курсів

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги