Аналіз по живій краплі крові
Home  /  Beeinträchtigung der Blutqualität

ПОРУШЕННЯ ЯКОСТІ КРОВІ

Кров виконує дуже важливі функції в організмі людини, вона взаємодіє з кожною клітиною нашого тіла, тому від її якості залежить стан нашого здоров’я та самопочуття.

Швидка втомлюваність, часті головні болі, сонливість впродовж дня, погіршення пам’яті, уваги, зниження імунітету, безсоння, депресивні стани, підвищення артеріального тиску є найчастішими і явними першими ознаками порушення якості крові.

Причини зміни складу і якості крові різні:

  • недостатнє споживання води або низька її якість;
  • вживання великої кількості цукру, вуглеводів (білий хліб, картопля, макарони та ін.), м’яса, консервантів та інших харчових додатків;
  • вживання транс-жирних кислот (маргарин, смажені продукти, майонез, торти, випічка);
  • нестача органічних кислот, вітамінів і мінералів, таких, як лецитин, вітамін С, цинк, селен та ін., тобто недостатнє споживання овочів, фруктів, листкової зелені;
  • ферментативна недостатність (порушення функції печінки, підшлункової залози, кишківника);
  • паразитоз (виділення продуктів життєдіяльності паразитів у кров – причина руйнування і склеювання еритроцитів, що призводить до згущення крові та інтоксикації всього організму);
  • шкідлива дія опромінення (комп’ютери, мобільні телефони, телевізори, мікрохвильові печі);
  • стреси (стійкий спазм капілярів);
  • шкідливі звички (нікотин, алкоголь, наркотики);
  • бездуховність (злість, образа, агресія).

При порушеннях якості крові, перш за все, підвищенні в’язкості,  рівня холестерину, сечової кислоти,  наявності паразитів та  їх токсинів,  тощо, погіршується основна транспортна функція крові, що призводить до порушення окислювально-відновних процесів в усіх органах і тканинах, у  т. ч. життєво  важливих органах – головному мозку, серці, печінці, нирках.

При збільшенні в’язкості крові густина еритроцитів на одиницю об’єму крові зростає, негативний потенціал на їх зовнішній оболонці змінюється позитивним потенціалом.  Внаслідок чого еритроцити втрачають активність і починають склеюватись між собою, утворюючи великі скупчення, що нагадують стовпчики монет або щільні в’язки бубликів. Ці утворення бувають настільки великі, що застрягають в дрібних артеріальних судинах, не доходячи до капілярів, які живлять клітини. Якщо враховувати, що діаметр будь-якого капіляра дещо менший від діаметра одного еритроцита і організм створює спеціальний механізм для його проштовхування вздовж капіляра, то можна уявити, що відбувається з конгломератами еритроцитів. Організм починає відчувати зайві навантаження, які пов’язані з подрібненням цих скупчень. Зважаючи на те, що довжина складених послідовно капілярів нашого тіла становить біля  100 000 кілометрів, то зрозуміло з якими перевантаженнями повинен справлятися організм. Клітини, що знаходяться в найвіддаленіших частинах тканини будь-якого органу, відчувають голод (гіпоксію). Тоді організм включає компенсаторні механізми, зокрема, підвищує серцевий викид і скорочує капілярну сітку на периферії, тим самим, збільшуючи навантаження на серце і судини. В результаті підвищується артеріальний тиск і створюються умови для розвитку гіпертонічної хвороби.

Склеювання еритроцитів, що пов’язане з дефіцитом води, загустінням крові і закисленням внутрішнього середовища організму, є вихідним пунктом розвитку усіх патологічних процесів.

Такого терміна, як розріджувати кров, в медицині не існує. Розріджувати кров – значить знизити згортання крові, не допустити тромбоутворення.

Розрідити кров рекомендують людям, що мають тенденцію до згущення крові, а також людям, у яких спостерігається підвищений ризик утворення тромбів. З цією метою часто використовують аспірин. Існує більше 50 торгових назв препаратів аспірину, він входить до складу більше 400 безрецептурних засобів, доступних пацієнтам і відпускається в аптеках без рецепта. Але при тривалому вживанні аспірин, накопичуючись в організмі, може стати причиною захворювань печінки, кишківника, нирок, викликати неврологічні зміни у дітей, сприяти розвитку старечого недоумства.

Розрідити кров не так просто, для цього потрібно змінити харчування, очистити кишківник, оздоровити печінку, нирки, позбутися  паразитів, знизити рівень сечової кислоти, «поганого» холестерину, токсинів, працювати над підвищенням духовного рівня.

Для нормального функціонування всіх органів і систем, необхідно не допускати розвиток зневоднення організму протягом усього життя, щодня вживаючи необхідну кількість (в середньому 30 мл на 1 кг ваги) чистої води.

Багато продуктів сприяють розрідженню крові, такі як лимон, апельсин, грейпфрут, інжир, всі ягоди, часник, буряк, гранат, імбир та ін., також листя гінкго-білоба, трава буркуну, сік каланхое, підмор, гірудин – п’явочний фермент.

Детальніша інформація в книжці «Застосування медичної п’явки»

Моніторинг живої краплі крові.

При розвитку сучасних технологій з`явилася можливість діагностики стану здоров`я пацієнта за живою краплею крові. Завдяки оптичним  можливостям мікроскопа методом сканування ми можемо миттєво побачити якісний стан своєї крові, виявити вірусні, бактеріальні, грибкові і інші захворювання організму.

Що оцінює  дослідження?

  •  вигляд та ступінь агрегації (склеювання в “монетні стовпчики”) еритроцитів
  • ступінь активності лейкоцитів, які відповідають за імунітет
  • стан тромбоцитів – схильність до тромбоутворення
  • проблеми кровообігу, ризик інфаркту міокарда, інсульту
  • ушкодження вільними радикалами клітин крові (ризик онкозахворювання)
  • порушення функції печінки, підшлункової залози
  • порушення травлення білків, жирів, вуглеводнів
  • наявність важких металів, токсинів
  • наявність паразитів (личинок, яєць)
  • наявність грибків, патогенних бактерій , вірусів
  • наявність холестеринових структур, кристалів сечової кислоти
  • нестачу мікроелементів (в т.ч. заліза, магнію, цинку та ін.)
  • повноцінність водного балансу

Отже, спектр діагностики захворювань дуже широкий і дозволяє зробити висновок про станобміну речовин (жирового, білкового, вуглеводного, водно-солевого), про стан кишківника, імунітету, про порушення, які можуть призвести до анемії, атеросклерозу, подагри, онкологічних захворювань.

Заповніть дані для купівлі книжки




Заполните данные для покупки книги