Шкіра є найпотужнім видільним органом.

By admin 6 years ago

Шкіра – це один з найзагадковіших органів. Хороші дерматологи кажуть, що шкірних захворювань взагалі немає. Всі захворювання, які ми бачимо, пов’язані з внутрішніми органами. Основне шкірне захворювання – це короста і укуси кліщів. Все інше пов’язане із захворюваннями кишечника, лімфи та інших внутрішніх органів.

Шкіра є найпотужнішим видільним органом. Вона рятує організм від інфекції. Якби не було висипань на шкірі, то все це пішло б усередину. На шкірі висипає, по суті справи, гній. Гній – це мертві лейкоцити з лізованими бактеріями. Він буває кількох видів. Вірусний (висипання при герпесі), такі висипання, як правило, дуже болючі. Вірус вражає нервові провідники, які підходять до місць висипання.

Шкірних захворювань Немає  – ЯКІ ХВОРОБИ проявляються на шкірі ?

Якщо щось болить при висипанні, то це вірус. Бактерії поводяться по-іншому. Бактерії не бувають прозорими. Якщо це стафілокок білий, шкірний, то це будуть білі висипання. Якщо це золотистий стафілокок, то це будуть зелені вугрі, що вражають всі 5 шарів шкіри. По одному виду висипання на шкірі, можна сказати, яка у людини бактерія.

Глисти не вегетаріанці. Вони не харчуються овочами і фруктами. Якщо їх не влаштовує внутрішнє середовище людини, то вони її залишають. А ось якщо людина їсть багато цукру, то це вимагають глисти. Проводилися десятки експериментів, коли ставили в закриті коридори, лабіринти банки з солодощами. І кішка, у якої був бичачий ціп’як, безпомилково знаходила цю банку. В інших експериментах кішка знаходила той продукт, який любив бичачий ціп’як. Абсолютно точно встановлено, що паразити керують людиною в плані смакових пристрастей. Якщо у дитини гострики, то він буде сильно любити солодке, яке є легкою енергією для глистів. Коли дитина виліковується від глистів, він наполовину знижує споживання цукру.

У Ризі була жінка з шкірної проблемою, яку не могла вирішити 10 років. У неї були на обличчі дуже сильні вугрі. Вона лікувалася у всіх провідних косметологів, їй кілька разів робили пілінги і т.д. Виявилося у неї золотистий стафілокок. На шкірі іншого нічого не буває. Це знає студент першого курсу. В даному випадку потрібні антибіотики протистафілококові, потрібні гама-глобуліни.

Шкіра складається з міжклітинної простору і клітин, які знаходяться у вільному плаваючому режимі, і судин, які проходять через міжклітинний простір. В іншому напрямку проходить лімфатична система. Лімфатична система – це протоки, які забирають міжклітинну рідину, очищають її.

Наприклад, шкіру прокололи чимось, і потрапили бактерії. Лейкоцити знаходяться в крові. Вони не живуть в міжклітинному просторі. Через стінку судин виходять лейкоцити (макрофаги, лімфоцити) і починають лізувати, тобто знищувати бактеріальне вогнище. В результаті з’являється гній.

Є два способи вирішення питання.

Перший: якщо лімфоцити поглинули бактерії, то вони йдуть в лімфу через шкіру або в кров. Якщо гнійник великий, то все йде в лімфу.

Чому виникає ангіна, нежить? Нежить це вихід-гнійної лімфи.

У лімфатичному вузлі є 10 входів і один вихід. Лімфатичний вузол поділений на сектори. У цих секторах відбувається розщеплення бактерій. Далі йде вихід наверх. З наступної ділянки наступний лімфовузол другого порядку, потім третього порядку і т.д. Чим ширше ділянка  забору, тим ширше лімфовузол.

Ситуація: виник шкірний стафілокок. Інфекція пішла в лімфатичний вузол. Стафілокок знищити дуже важко. Лімфатичний вузол починає знищувати ці стафілококи, але він не справляється.

Що станеться? Різко сповільниться відтік. І нервова система буде вирішувати питання виведення гною через шкіру. Виникнуть підготовчі умови, буде утворюватися доріжка. Через цю доріжку буде виходити лейкоцитарна маса. Виникне бугорок. Якщо білий стафілокок, то білий бугорок, якщо золотистий, то зелений бугорок. Виникне прищ.

Якщо людина почне видавлювати, то він розносить інфекцію по всьому міжклітинному просторі. Якщо забитий вузол другого порядку, що буде з прищем? Він буде збільшуватися. Якщо забитий лімфовузол далі, то поверхню ще більше буде збільшуватися. Якщо це грибок, то лейкоцити ніколи не поведуть його в лімфатичну систему з однієї простої причини: грибок йде стрункими рядами і з’єднаний грибницею, тому, якщо лейкоцит потягне в лімфовузол, то лімфовузол буде забитий, якщо в другій лімфовузол, то заблокується вся лімфатична система. В організмі є закон: грибкову інфекцію завжди скидати через шкіру. Тому, все, що на шкірі з’являється, що лущиться, тріскається, зудить на будь-яких місцях: на долонях, стопах, на міжпальцевих проміжках, практично на будь-яких місцях, це все грибкове.

Тому що лімфатична система від грибка просто задихається, вмирає. Зверніть увагу, де у дитини діатез? Він спостерігається в зоні великих лімфатичних вузлів. Це щічки, згинальні поверхні, лодоні, зап’ястя, пахові складочки або ягодички, животик. Лімфа уражається в зоні великих лімфатичних вузлів.

Діатез – це не захворювання, це грибкова інфекція, змішана з порушенням імунітету і дисбактеріоз. При діатезі у дитини завжди присутній грибок. Ми неправильно називаємо це алергією. Алергія – це неправильна реакція організму на чужорідні білки. Але не факт, що ці білки підуть через шкіру. А ось гриби завжди йдуть через шкіру. У дітей з ослабленим імунітетом, з дизбактеріозом кишечника розвивається грибкове ураження.

Гриби можуть бути різні, починаючи від кандиди і закінчуючи аспергеліусом. Якщо плюс до цього вражена лімфатична система, то виникають бронхіти. Ми так і говоримо – тріада. Спочатку аденоїди, тобто лімфовузли носа, потім мигдалини – це лімфовузли гортані, потім приєднується хронічний обструктивний бронхіт, і четвертий етап це бронхіальна астма, і дитина йде на інвалідність.

А починається все з банального діатезу. У міру того, як шкіра перестає справлятися, приєднуються інші видільні системи. Існує три системи входу: дихальна, травна і сечовидільна плюс шкіра. І п’ять – виходу. Виходить, що шкірні захворювання через шкіру лікувати марно. Все, що пов’язано з мазями, косметологією – неефективне. Ефективно: внутрішнє очищення і протибактерійні програми.

Їжа грає роль. Відсутність води і присутність токсичних рідин (компот, какао, чай, штучні соки), паразити, віруси, бактерії, медикаменти, спадковість (при народженні мама передає певні типи вірусів, бактерій, наприклад, папіломавірус).

Існує 10 типів папіломавірусу і 6 канцерагенов.

Канцерогенні типи папіломовірусу викликають онкологічні захворювання. Якщо у людини на шкірі дуже багато родимок, бородавок, це означає, що в організмі присутній вірусний агент. При зниженні імунітету виникає серйозна проблема ризику онкологічної патології.

Шкіра дуже сильно захищена. Якщо папіломовірус висаджується на слизовій (гортань, уретра, піхва у жінок, шийка матки), то процес ускладнюється в десятки разів. Якщо хтось знає, що у нього утворюється велика кількість родимок, то це схильність веде до поліпозу. Поліпоз небезпечний на шийці матки, в матці, в шлунку. Тому поліпи треба видаляти лазером або проводити противірусні програми.

Родимки не можна опромінювати, не можна масажувати, зрізати, відривати. Їх потрібно коагулювати. Бувають випадки, коли після прийому сірки з мікрогідрином протягом півроку спостерігається масове розсмоктування родимок.

Сірка має потужний противірусні дією, приймати треба по одній капсулі 3 рази на день. Але ще необхідно стимулювати імунітет – це жир печінки акули і Активін (Activin). Виявили це випадково. Ніхто не планував, що у людини пройдуть родимки. Через півроку прийому сірки з інших причин (артрит, остеохондроз) близько двох десятків людей відзначають значне зменшення родимок. Вони просто відпадають.

Які препарати діють на шкіру? Є стандартні схеми.

Їжа. Вона повинна бути вегетаріанської на 80% і містити клітковину для підтримки чистоти кишечника. Навіть при простому дитячому діатезі потрібно пити тільки воду, бажано не хлоровану.

Обстеження: ІФА крові на лямблії, опісторхії, на 6 типів папіломовірусу канцерогенного, на токсокароз і кандиду. На інші види грибів не обстежують.

Гриб оспергіліус – це серйозна проблема. Він вражає бронхи. Кожен п’ятий житель планети страждає кандидозом.

Виділено окремі лікарі, які називаються кандидологами. На жаль, у лейкоцитів відсутній фермент, що розчиняє кандиду і організм перед кандидою практично беззахисний. Якщо імунітет справляється з вірусами, то з кандидою він не справляється. Все, що у дитини на слизовій молочниця, стоматит – це все кандида. Ні в якому разі не можна застосовувати хімічні антибіотики. Бактерії з грибками знаходяться в різних нішах, і грибки харчуються антибіотиками. Якщо людина приймає антибіотик (крім кори мурашиного дерева), він розмножує грибок.

Протипаразитарна програма складається з 3-х частин:

протигрибкова, противобактериальной, протипаразитарна.

Потім йде реабілітація: люцерна, вітаміни А, Е, цинк, селен, сірка. Сірка входить в білок, який підтримує пружність шкіри. Цей білок називається метіонін. Колагени складаються з сірки. Сірки ми отримуємо дуже мало. Вона є в зеленому горошку, соєво-бобової групи. Багато хто не дуже люблять ці продукти. Тому ми недоотримуємо сірку з їжі, що призводить до прискореного старіння, в’ялості шкіри.

Всі природні антибіотики розділені на класи. Ми відтворили частково природні антибіотики. Дивилися, як діє часник, йод. Ми знаємо механізми, як природа бореться. Синтезували різні групи антибіотиків. Але природа мудріша, ніж ми з вами, тому бажано брати все, що продумала природа, у всякому разі, це безпечно для живого організму і згубно для вірусів і бактерій.

Тургор шкіри залежить від якості коллагеннових волокон, а вони залежать від сірки. Те, що стосується кліщів – це демодекоз.

Шкіра не пропускає через себе крупномолекулярні жири. Тому 80% кремів через шкіру не проходять.

Проти хімічних токсинів шкіра не пристосована, але природні токсини вона не пропускає. Це дуже добре. Тому, що купувався в воді, наловив бактерій, посидів на траві, зібрав все, що на траві було. Якщо шкіра не пошкоджена, то людина і грибком не захворіє, хоча буде повністю перебувати в грибкової атмосфері. Але якщо є дрібні подряпини, цятки, ерозії, то тоді все проникає всередину.

Ольга Бутакова

Category:
  Косметологія

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги