Стародавній метод лікування

ХІДЖАМА
Головна  /  Послуги  /  Хіджама у Львові

Хіджама у Львові

Що ж таке хіджама ?

Хіджама це спосіб лікування , що являє собою  капілярне кровопускання .Хіджама походить з мусульманських країн , де активно застосовується в загальній медицині .На Сході вважають, що майже всі захворювання людини пов’язані з кров’ю, яка застоюється.

Як роблять хіджаму?

Хіджаму як-правило проводять на спині , животі , лобі , потилиці . Для лікування використовуються індивідуальний набір вакуумних банок , одноразовий скарифікатор , засоби дезинфекції . Процедура проводиться в одноразових рукавичках . Процедура ефективна , не болюча , малокрововтратна , рубці після процедури не лишаються.

По впливу на організм і переліку захворювань метод має багато спільного з гірудотерапією.Користь хіджами величезна а  ефект від дії хіджами часто швидкий і ефективний . З її допомогою легко знизити високий артеріальний тиск, знизити в крові холестерин і цукор, нормалізувати пульс, швидко поліпшити загальне самопочуття людини.

Підготовка до хіджама така ж як і до гірудотерапії кровопускання не можна робити після прийому їжі, а м’ясо радять не вживати за 1-2  доби , пити багато доброї води. Методика проведення хиджама:

  1. На місця постановки наноситься олійка (оливкова , абрикосова..). Банки і леза дезинфікуються ( банки індивідуальні).
  2. На вибрані місця  встановлюються банки, попередньо випускається з них повітря за допомогою спеціального насоса. Через 5 хвилин, коли шкіра набуває темно-червоний колір, вони забираються.
  3. З допомогою леза ( чи скарифікатора) на плямах робляться акуратні надрізи. Банку встановлюють на те ж  місце, повітря знову забирається.
  4. Застояна кров та лімфа за рахунок вакууму витягується в банку. Така процедура повторюється кілька разів (до 5).
  5. В кінці ранки дезинфікують спиртом і змащуються  кминним маслом для прискорення загоєння. Якщо процедура виконана правильно , то кров проступати більше не буде . Ранки повністю загояться вже до 7 днів . Після процедури потрібно випити гарячого чаю , не охолоджувати  місця де проводили хіджаму. Можливий тимчасовий озноб і відчуття слабкості  , оскільки організм включає імунну систему і бореться з недугами.

1. Внаслідок створення вакууму від ротаційної банки йде роздратування зацікавлених зон на місцях постановки, що має виражений ефект лікувального масажу.

2. Завдяки вакууму над шкірою йде евакуація лімфи і міжклітинної рідини з глубоко лежачих тканин до поверхневих, за допомогою чого проявляється протизапальний і протинабряковий ефект.

3. Завдяки евакуації застояних крові і лімфи, що містять недоокислені продукти метаболізму хворих органів ,забезпечується ще більш виражений протизапальний і детоксикаційної ефекти.

4. Дрібні розрізи на шкірі діють як стимулятор регенерації тканин.

5. Вихід невеликої кількості крові викликає стимуляцію кровотворення і викид в кров власних біологічно активних речовин, спрямованих на захист організму – системний стимулюючий ефект.

Хіджама застосовують для лікування багатьох хворіб : при різних запальних захворюваннях і травмах, що супроводжуються застійними явищами в тих чи інших органах : артрити, остеохондроз, гематоми, запальні захворювання малого таза чоловіків і жінок, ангіни, бронхіти , пневмонії  і т.п.; при туберкульозі; при захворюваннях судин (варикоз і т.п.); хіджама при гінекологічних захворюваннях у жінок (аменорея, менструальні проблеми, менструальні болі і т.д.); для лікування жіночого безпліддя і чоловічого безпліддя. Яке пов’язане з підвищеною в’язкістю сперми, повільними сперматозоїдами. Що таке хіджама для чоловіків? Процедура допомагає позбутися імпотенції, гемороїдальних станів, простатиту, зниження лібідо.  . При болях спини , попереку , взагалі при різних травмах хребта…

Залиште відгук

Your email address will not be published.

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги