Живе лікується живим

Фітотерапія
Головна  /  Послуги  /  Фітотерапія

Перевага лікарських рослин в тому, що вони, на відміну від синтетичних лікарських препаратів, рідко викликають ускладнення, особливо алергічні реакції. Лікарські рослини, нормалізуючи функції окремих органів і систем, позитивно впливають на обмін речовин в організмі. Ось чому їх можна призначати для тривалого застосування. В комплексі з іншими природними методами лікування, а саме – гірудотерапія, апітерапія, масаж, вакуумний масаж, лікувальна гімнастика, тощо – фітотерапія дає колосальний лікувальний, профілактичний та оздоровчий результат.

читати далі

Здавна відомо, що мед та продукти бджільництва – це найкращий подарунок природи людині. Ці продукти володіють дивовижними лікувальними властивостями, особливими з яких є можливість знезаражувати бактерії, віруси, грибки та їхні токсини, виводити з організму токсичні речовини обміну (шлаки), нормалізувати функції крові, лімфи, міжклітинної рідини. Такий комплекс заходів стимулює імунну систему, підвищує фізичну та розумову працездатність.

читати далі

ЧАСНИК , МОРКВЯНИЙ СІК ,НАСІННЯ ЛЬОНУ , НАСІННЯ ЧОРНОГО КМИНУ ,НАСІННЯ РОЗТОРОПШІ ,ВІВСЯНІ ЗЕРНА ,СОФОРА , ГІНКГО БІЛОБА ,ІМБИР ,КУРКУМА , ДІОСКОРЕЯ ,НАСТОЯНКА ГОРІХОВИХ ПЕРЕТИНОК , СИНІЙ ЙОД
читати далі

Залиште відгук

Your email address will not be published.

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги