Більше 15 років продаємо якісні медичні п'явки
Купити п'явки
Головна  /  Біофабрика П'явки

Львівська Біофабрика П’явки

До появи сучасних технологій вирощування п’явок існували ферми, які представляли собою звичайні ставки або копанки під відкритим небом. Перші такі господарства по вирощуванню п’явок були засновані в 1825 році. У таких господарствах утримувалося до 600 тис. П’явок . У Харкові в 50 роках ХIX століття працювало дві великі п’явочні ферми і безліч маленьких. Найчастіше, розведення п’явок велося як доповнення до розведення риби (лососевих). У другій половині XIX ст. на зорі розвитку фармацевтики та біохімії, інтерес до п’явок з боку медицини різко впав. Незначні потреби в них поповнювалися п’явками виловленими з диких водойм.
Тільки в середині ХХ ст., коли фармацевтичний ринок переситився синтетичними препаратами, лікарі і пацієнти повернулися назад до природи. Популярними знову стали лікування травами (фітотерапія), бджолами (апітерапія), п’явками (гірудотерапія). П’явки виловлювалися в найбільших кількостях. Сотнями тисяч експортувалися в країни Європи.

Безконтрольний вилов п’явок і необдумана меліорація, привели до різкого зниження популяції або зовсім зникнення в природних водоймах. У 1984 році вид hirudo medicinalis був занесений в Червону книгу; згідно з рішенням Міжнародного комітету захисту зникаючих видів з 1997 року заборонено вилов лікувальних п’явок з природних водойм з метою продажу.

У наш час розроблені і успішно використовуються різні методи по вирощуванню медичних п’явок в штучних умовах, які максимально наближені до природних, але в стерильних, лабораторних умовах.

Однією з небагатьох біофабрик по вирощуванню п’явок є біофабрика п’явок, яка знаходиться в центрі Європи в старовинному Львові. Львівська Біофабрика П’явки Куплевських – відомий постачальник hirudo medicinalis в медичні центри (лікарні, аптеки і т.д.) України, Прибалтики, країни Європи, Ізраїлю … Унікальна Львівська технологія дозволяє успішно поповнювати потреби клінік медичними п’явками. До медичного використання допускаються п’явки, вид hirudo medicinalis підвид medicinalis або officinalis ( verbana – в Європі), вирощені в умовах біофабрики з дотриманням відповідних санітарних норм.

    

На Львівській біофабриці п’явки працюють фармацевти, біологи, інженери. Технологія вирощування унікальна і включає в себе досвід наших предків і сучасні досягнення цивілізації.

Деякі основні моменти з теорії вирощування п’явок медичних:
1. п’явка- матка вагою тіла приблизно 10-25 грам.
2. матки – готові до спаровування поміщають в ємності різного об’єму, наповнені водою до половини в кількості 20-100 особин
3. період перебування у воді становить 40 днів, при температурі в межах 24-26 градусів С.
4. вагітних п’явок переміщують в зволожений торф, мох … Після чого протягом 1-1,5 місяця, вони відкладають кокони. Температура при цьому повинна бути висока- 27 градусів С.
5. п’явки – гермафродити, присутні як чоловічі, так і жіночі органи.
6. з отриманих коконів народжується молодь у вигляді тоненьких ниточок, яких випускають у воду, деякі кокони можуть бути стерильні взагалі. Ниточки, які вилупилися з кокона можуть жити не довше ніж 3 місяці. Їх потрібно годувати кров’ю.
7. щоб отримати п’явку розміром і вагою 0,8-1,5 грама, прийнятною для процедур гірудотерапії, потрібно затратити приблизно 10-18 місяців на вирощування. Після цього п’явка повинна голодувати 4-6 місяців для гарного терапевтичного ефекту (в цей час вона активно виробляє і акумулює ферменти).

     

Отримати кокони п’явок не дуже важко, однак подальше вигодовування молоді, тобто ниток, до п’явки розміром 1-2 грами є процесом дуже важким і витратним, адже займає багато часу по догляду, витраченої води, електроенергії, опалення …

Львівська Біофабрика П’явки Куплевських  вже більше 20 років займається оптовим продажем лікувальної медичної п’явки. На всю продукцію є сертифікат якості. У нас Ви можете купити медичні п’явки в будь-якій кількості, від 10 штук ( косметичні від 20 шт).

Для того щоб починати лікуватися цим серйозним методом,  рекомендуємо піти на консультацію до лікаря-гірудотерапевта, який з’ясує чи варто вам братися за п’явки, зробити потрібні аналізи крові і сечі. Після консультації з лікарем, при позитивному висновку ви повинні вирішити -чи будете лікуватися у лікаря (і це  звичайно дорожче але надійніше) або ж лікуватися п’явками на дому. Для цього вам необхідно купити п’явки або в аптеці, у лікаря, пунктах продажу п’явок при лікарнях або на біофабриці п’явки.

Якщо вирішили купити п’явки на Львівській Біофабриці П’явки дзвоніть нам за телефонами:

+38 063 031 93 56 

+38 098 719 71 75 

або купіть п’явки через наш магазин.  https://biofab-kup.com/biofarm/hirudo-shop/   

По Україні доставляємо  транспортною компанією Нова пошта .  Доставка  за рахунок покупця.

У посилку  з п’явками на вимогу покладемо сертифікат якості, інструкцію по розбору посилки, книжку з гірудотерапії українською мовою доповнена (ціна 390 грн), крем  з екстрактом п’явки ранозагоюючий протисвербіжний ( ціна 75 грн)

Продаж п’явок відбувається з понеділка по п’ятницю  з 9:00 по 17:00 , вихідні дні : субота , неділя , державні вихідні.

Термін опрацювання замовлень до 3- х робочих днів у зв’язку з великим ажіотажем . Біофабрика не здійснює відправку посилок з “живим “товаром при t+28 і вище , при t-5 і нище.

вага п’явки ціна 10 до 30 штук від 30 до – штук ціна від 100 штук
новонароджена
0,01-0,09 грам
косметична п’явка
0,1-0,3 грам
 16.00 грн    16.00 грн
невелика п’явка
0,4-0,6 грам
28.00 грн    28.00 грн
середня невелика
0,5-0,8 грам
35.00 грн 35.00 грн
середня невелика
0,8-1,0 грам
39.00 грн 39.00 грн
середня  
от 1,0 до 1,5 грам
43.00 грн 43.00 грн
середня більша
от 1,6 до 2,2 грам
 
 середня і велика
от 2,0 -2,5    грам
 середня і велика
от 2,4 -3,5    грам
 

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги