Про нас

В нашому медичному центрі ми надаємо слідуючі послуги : гірудотерапія , хіджама , фітотерапія , апітерапія , голкотерапія , масажі , банки , мокси , равликотерапія , косметологія , аналіз каплі крові під мікроскопом...
Головна  /  Про нас

Медичний центр гірудотерапії ( Гірудо-Мед) працює вже більше 12 років . Головний лікар Лідія Антонівна Куплевська . Колектив нашого медичного центру це медики з середньою та вищою медичними освітами . Ми з великою любов’ю та опікою відносимося до кожного пацієнта. МЦ Лідії Куплевської має безтермінову ліцензію МОЗ, являється одним з найкращих в східній Європі. Саме тому наш заклад відомий не тільки в багатьох містах України , але і в інших країнах Європи , Молдові, Білорусії, Ізраелі …

Метод лікування та оздоровлення д-ра Куплевської полягає в «очистці» організму природніми засобами та можливостями , приведення «якості крові» до норми , оздоровлення цілого організму як єдиної системи , вибір правильної дієти та способу здорового життя взагалі.

В нашому центрі натуропатичної медицини ми лікуємо п’явками медичними , фітозборами  , апіпродуктами такі захворювання : дизбактеріоз , закрепи , геморой , паразитози (гельмінтози) , травми , післяопераційні рубці, шрами , варикоз , неврити , клімакс , ендометріоз , мастопатії , безпліддя , запалення яйників , матки , цистит , простатит , отит , шуми в вухах, мігрені , проблеми шкіри , парадонтоз ,стоматит ,  глаукома , гіпертонічна хвороба

Розуміння суті дії медичної п явки пояснює, чому вона лікує так багато захворювань. Перевага гірудотерапії  в тому  , що при цьому методі можна вилікувати зразу декілька захворювань , інакше кажучи лікуємо не хворобу а організм в цілому. Дуже важливо що при допомозі  п’явок медичних можна вплинути не тільки на прояв хвороби але й забрати її причини.

Послуги в медичному центрі натуропатії  Л.Куплевскої м. Львів

1- консультація лікаря вищої категорії

2- сучасний швидкий аналіз «живої краплі крові» в темнопольному мікроскопі

3- гірудотерапія  – лікування п явками  ( п’явки Львів ціна )

4- хіджама – процедура безболісного кровопускання в комплексі з вакуумними банками

5- голкотерапія – процедура активація енергетичних точок

6- фітотерапія – лікування авторськими фітозборами (набір лікарських трав)

7- апітерапія  – лікування продуктами бджоли ( мед, прополіс , перга , підмор , забрус , маткове молочко..)

8- масажі лікувальні ( вісцеральний масаж живота, загальний масаж , лімфодренажний масаж)

9- масажі розслабляючі

10- послуги косметолога ( масаж обличчя , маски з водорослів , вітамінні маски з екстрактом п явки)

11- равликотерапия  –  лікування післяопераційних рубців , рубців після вітрянки , опіків ..

12- равликокосметологія  – омолодження дерми слизом равлика Ahatyna

13- гірудокосметологія – омолодження косметичними п явками , та маска з автокров ю пацієнта

14- виїзд гірудотерапевта додому до пацієнта

15- якісна робота всього нашого висококваліфікованого персоналу. У нас максимально комфортні умови для вашого оздоровлення !

Куплевська Лідія Антонівна – лікар вищої категорії, гірудотерапевт, рефлексотерапевт. Засновник і керівник Центру гірудотерапії та нетрадиційних методів лікування «ГірудоМед» у Львові, що з 2006 по сьогодні успішно працює, автор книг та методичних посібників з лікування п’явками.

Від моменту закінчення у 1979 році Львівського державного медичного інституту (тепер Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького) впродовж усіх років практичної діяльності удосконалювала професійний рівень на курсах підвищення лікарської кваліфікації у Львові, Києві, Одесі, Москві (Росія), Тель-Авіві (Ізраїль), зокрема, з циклів «Невідкладна терапія», «Рефлексотерапія», «Нові технології в медичній реабілітації», «Нетрадиційна медицина в терапії і неврології», «Проблеми узалежнень в дитячому та підлітковому віці», «Застосування немедикаментозних методів лікування» та ін.
Лікар була учасником численних міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, з’їздів та майстер-класів з питань гірудотерапії, апітерапії, китайської медичної діагностики, інтеграції народної та нетрадиційної медицини у загальну практику лікаря, використання немедикаментозних методів терапії у лікарській практиці, зокрема, у Варшаві (Польща), Москві (Росія), Тель-Авіві (Ізраїль), у Києві, Львові та Трускавці (Україна).
Протягом останніх 10 років пріоритетним напрямком лікарської діяльності є гірудотерапія та природні методи лікування.

На базі Центру регулярно відбуваються теоретично-практичні курси з оволодіння основами лікування п’явками, також проводяться виїзні лекції, семінари , курси у Польщі (Варшава, Перемишль), Молдові (Кишинів, Бєльці), Ізраїлі (Тель-Авів) та має численних послідовників. П’явки Львів лікуваняння 
Куплевська Л.А. є автором та укладачем практичних посібників «Основи гірудотерапії», «Застосування медичної п’явки», які неодноразово перевидавались, а також виходили українською, польською, російською, чеською та німецькою мовами. Також, оновлене та доповнене видання «Основи здоров’я та застосування медичної п’явки» російською та українською мовами. І сучасне видання російською “ Натуропатична медицина Гірудотерапія і фізіологія здоров’я“.

Від моменту закінчення у 1979 році Львівського державного медичного інституту (тепер Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького) впродовж усіх років практичної діяльності удосконалювала професійний рівень на курсах підвищення лікарської кваліфікації у Львові, Києві, Одесі, зокрема, з циклів «Невідкладна терапія», «Рефлексотерапія», «Нові технології в медичній реабілітації», «Нетрадиційна медицина в терапії і неврології», «Проблеми узалежнень в дитячому та підлітковому віці», «Застосування немедикаментозних методів лікування» та ін.

Лікар була учасником численних міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, з’їздів та майстер-класів з питань гірудотерапії, апітерапії, китайської медичної діагностики, інтеграції народної та нетрадиційної медицини у загальну практику лікаря, використання немедикаментозних методів терапії у лікарській практиці, зокрема, у Варшаві (Польща), Москві (Росія), Тель-Авіві (Ізраїль), у Києві, Львові та Трускавці (Україна).

Протягом останніх 12 років пріоритетним напрямком лікарської діяльності є гірудотерапія та немедикаментозні методи лікування.

Останнє видання про гірудотерапію російською мовою , 196 стр , щедро ілюстроване фото та схемами лікування п’явками.

В цій книжці ви дізнаєтесь як використовується гірудотерапія в гінекології , а саме гірудотерапія при ендометріозі , гірудотерапія при безплідді , п’явки від варикозу , п’явки при простатиті , п’явки при гематомі , алергічному риніті .

Ви ознайомитеся з особливостями постановки п’явок , наприклад п явки на коліно або п явки на шию .

Детально

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги