- Не створюємо умов для розвитку віруса. Захист організму від вірусів, бактерій, грибків та ін. залежить від нашого ХАРЧУВАННЯ. Вірус як кожен живий організм, для свого існування і розмноження потребує поживного кислого середовища. Якщо ми споживаємо продукти, які важко перетравлюються і закислюють організм (м’ясо, рибу, бульйони, майонез, маргарини і т.д.), продукти з високим вмістом крохмалю, кондитерські, мучні вироби, цукор тощо, ми створюємо умови для розвитку короновіруса (іншими словами, ми його годуємо).
Віддаваймо перевагу легкозасвоюваній їжі, продуктам, які «розкислюють» організм, споживаймо овочі, фрукти, сухофрукти, салати, зелень, горіхи, яйця, каші з високим вмістом білку (гречка, пшоно, ячмінні, перлова), кисломолочні продукти (останні є, крім того, пробіотиками і покращують функцію кишківника, а тим самим імунітет).
- Використовуймо профілактично природні противірусні засоби, антибіотики, які здатні скласти серйозну конкуренцію дорогим аптечним фармацевтичним хімпрепаратам. Це всім нам відомі – прополіс, часник, хрін, цибуля, імбир, кориця тощо. ПРОПОЛІС — це унікальна природна субстанція, що володіє біологічними противірусними, протигрибковими, протибактеріальними властивостями. Теж не забуваймо, що ефективно бореться з вірусами, бактеріями, грибками наша звичайна СІЛЬ. Часте полоскання рота солоною водою чи смоктання крупинки солі запобігає виживанню та розмноженню патогенних мікроорганізмів.
- Допомагаймо роботі щитоподібної залози, яка відповідає за роботу імунної системи. Для синтезу гормону вона потребує ЙОД, СЕЛЕН, МАГНІЙ, ЦИНК, вітаміни групи В. Поповнюймо ці мікроелементи, в першу чергу, споживаючи продукти, у яких їх багато: інжир, буряк, цибуля, часник, яйця, бобові, горіхи (волоські, кедрові, мигдаль, лісовий), насіння (гарбузове, кунжуту), гриби, цитрусові і т.д.
- Споживаймо достатню кількість води (в середньому 30 мл на 1 кг маси тіла), при можливості, збагачену киснем (наприклад, перекисем водню).
- Пам’ятаймо, що брак антиоксидантів (ß-каротин, вітамін С, вітамін Е) в організмі викликає стан стресу, при якому пошкоджуються тканини та виникають захворювання. До спецій з високим вмістом антиоксидантів належать: гвоздика, кориця, куркума, кмин, петрушка, базилік, каррі, гірчиця, імбир, перець, паприка, часник, коріандр, цибуля, кардамон. Крім цього високий вміст антиоксидантів є в сухофруктах, фруктах, горіхах, ягодах, овочах (артишок, морква, спаржа, авокадо, буряк, шпинат тощо).
- Уникаймо соціальної активності – це дуже важливо для попередження розповсюдження вірусу, так як він поширюється великими краплями при кашлі та чханні. Ретельне миття рук та їх обробка спеціальними засобами дозволяє запобігти передачі патогенних мікроорганізмів. Не піддаваймося паніці через короновірус, бо страх знищує імунітет. Відчувайте себе ЗДОРОВОЮ, ЩАСЛИВОЮ, РАДІСНОЮ ЛЮДИНОЮ і вірусу вас не подолати!
Лікар-гірудотерапевт Куплевська Лідія Антонівна.
koronovirus , короновірус , коронавірус , короновирус ,профілактика ,не захворіти,пневмонія , коронавирус , короновірус Україна