Очистка організму

Більшість наших проблем із здоров’ям спричинені постійними стресами і “медикаментозним” заліковуванням симптомів, а не справжніх причин захворювання.
Головна  /  Очистка організму

ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ – ПРОСТІ КРОКИ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ

  Здоров’я – це та вершина, яку кожен повинен підкорити сам.
                                                                                          В.Шененберг

У більшості випадків гірудотерапію потрібно починати з очищення кишківника і в першу чергу з антипаразитарного очищення, яка складається з декількох етапів. Зазвичай антипаразитарна програма триває не менше 30-45 днів.

По-перше, організм готують до виведення глистів, призначають детоксикаційну дієту, попереднє очищення шлунково-кишківникового тракту тривалістю 2-3 дні. Для цього виключають солодощі, вуглеводи, м’ясо і молочні продукти, напередодні лікування обмежують харчовий раціон і призначають проносне (можна використовувати рицинову олію, сульфат магнію, траву сени та ін), сорбенти (ентеросгель, атоксил, біле вугілля, лактофільтрум, ліферан, сорбекс, фібрент йод та ін.). Ці препарати сприяють виведенню і зв’язуванню токсичних речовин життєдіяльності паразитів.

На другому етапі застосовують протигельмінтні засоби. Багаторічний досвід показує, що найбільш ефективно застосування не монотерапії (використання одного протиглистного препарату), а комплексного почергового використання двох або більше антигельмінтиків. Використовують стандартні аптечні форми – декарис (левамізол), пірантел (гельмінтокс, комбактрин), мебендазол (вермокс), альбендазол (зентел, ворміл, альдазол) та інші. Курс лікування 3-5 днів. У ці ж дні для уникнення інтоксикації організму паразитарними токсинами, а також для обмеження часу перебування протиглистних препаратів в кишківнику, обов’язково з інтервалом в 2 години приймають сорбенти і проносні засоби, можна трав’яні суміші (див. Розділ Фітотерапія).

Не слід обмежувати вживання рідини – вода потрібна організму, вона сприяє очищенню кишківника і виведенню токсинів. При недостатньому її вживанні  може статися повторна інтоксикація: токсини, які накопичилися в кишківнику, можуть проникати в кровотік і циркулювати по всьому організму. Це призводить до появи головних болів, стомлюваності, алергічних реакцій, дерматитів, шкірних висипань та ін.

Наступні 2 тижні призначають натуральні препарати антипаразитарного дії з метою подальшого очищення кишківника, а також виключення повторного розвитку паразитів від личинок або яєць глистів, які  залишилися в організмі (див. Розділ Фітотерапія).

Детальніша інформація в книжці «Застосування медичної п’явки»

Процес вигнання паразитів протікає по-різному. Якщо організм відносно здоровий, в процесі лікування самопочуття пацієнта може не змінюватися,  або може спостерігатися лише невелике нездужання. Якщо ж присутні виражені симптоми паразитарної інфекції, або організм з тієї чи іншої причини ослаблений, можливе відчуття втоми, з’являються головні болі, ломота, болі в м’язах і суглобах, дрижаки та ін. Такі реакції вказують на те, що організм переповнений загиблими паразитами, які виділяють токсини. Не потрібно розуміти ці симптоми як хворобу і використовувати знеболюючі ліки. В цьому випадку фітопрепаратами проносної, сечогінної, потогінної та сорбуючої дії необхідно якомога швидше видалити токсини з кишківника, крові, лімфи, щоб вони не навантажували організм (див. Розділ Фітотерапія).

Через 2 тижні повертаються до прийому протигельмінтних аптечних засобів 3-5 днів, обов’язково з сорбентами і проносними препаратами так само, як і в першому випадку.  Далі протягом 12-14 днів продовжують приймати натуральні суміші антипаразитарної дії з фітосорбентами і засобами, що очищають кишківник.
На третьому етапі протигельмінтного лікування призначають препарати, які відновлюють функції органів шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, а також для стимуляції імунітету, нормалізації обміну вітамінів і мікроелементів (див. Розділ Фітотерапія).

Потрібно звернути увагу на те, що гельмінти виснажують запаси кремнію в організмі, тому необхідно збільшити його надходження. При порушеннях в обміні кремнію виникають проблеми в суглобах, кістках, розвивається атеросклероз, шкірні, серцево-судинні захворювання, з’являється можливість розвитку злоякісних новоутворень різної локалізації та ін. Кремній перешкоджає відкладенню холестерину в судинах, нормалізує пронФикність судинних стінок і забезпечує їх еластичність, також він здатний виконувати детоксикаційну функцію і сприяє виведенню з організму токсичних речовин. Він бере участь в обміні кальцію, хлору, фтору, натрію, сірки, алюмінію, цинку, молібдену, марганцю, кобальту, фосфору і багатьох інших елементів.

Основні джерела кремнію – це лушпиння зерен, шкірка овочів і фруктів, імбир, відвари польового хвоща, червоної конюшини, квітковий пилок, перга та ін.

Очищення і, як результат, оздоровлення та омолодження організму, має бути спрямоване не тільки на видалення шлаків з кишківника, на очищення печінки, нирок, а й на видалення токсинів з клітин організму і міжклітинного простору. Це ми можемо досягти лише використовуючи гірудотерапію.

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги