Смерть йде з кишечника

By admin 4 роки ago

Марва Оганян: Смерть йде з кишечника

Всі хочуть не хворіти. Чи не хворіти – це нормальне бажання. Хвороба – це справжнісіньке злочин проти організму і самого себе.

Відомий терапевт-натуропат, Марва Вагаршаковна Оганян – лікар-натуропат, біохімік з 45-річним стажем медичної лікувальної та лабораторної роботи. В основі її теорії – книги «Довідник лікаря-натуропата» і «Золоті правила природної медицини», де розглядаються причини сучасної патології, яка вважається невиліковною: алергії, гіпертонії, раку, діабету і д.р., які офіційною медициною названі «способом життя» , а насправді від них можна позбутися цілком доступними способами.

Марва Вагаршаковна провела лекцію «Бесіди про харчування», де ще раз роз’яснила прості правила для здоров’я тіла і духу в сироідному буфеті для тих, хто вважає за краще живу і сиру їжу.

У чому ж полягає теорія Марви Оганян?

Знання біохімії – основа правильного існування кожної людини
Всі хочуть не хворіти. Чи не хворіти – це нормальне бажання. Хвороба – це справжнісіньке злочин проти організму і самого себе.

Марва Оганян вчилася в медичному університеті, де вчили лікувати хвороби. Пізніше до неї прийшло розуміння того, що медики хвороби не лікують, тобто не роблять те саме благородну справу, про яку мріяли. Зайнялась вивченням теорії медицини, Марва Вагаршаковна прийшла до висновку: основою теорії медицини насправді є біохімія, тому що вона вивчає обмін речовин, який є основою організму. Ті, хто вже знайомий з її лекціями, знають, що вона невпинно прославляє біохімію. На її думку біохімію повинен, просто зобов’язаний, знати кожна людина. Для цього не обов’язково бути медиком або закінчувати медичний університет. Не обов’язково знати весь максимум, досить вивчити і зрозуміти її ази.

Що відбувається в даний час? Біохімію зараз не знає жодна людина. Ази математики знають всі, її викладають в школі. Чому ж саме не можуть здійснити і з біохімією, яка так важлива? Парадокс в тому, що жоден лікар зараз не знає біохімію, навіть професора.

Зараз без знань біохімії можна не тільки лікувати, лікуватися, але і жити. Якщо ви трохи заглибитися і проаналізуєте, що ви п’єте, що ви їсте, з чого ви перебуваєте, то зможете правильно орієнтуватися і в житті. «Налагодивши харчування, налагодите і життя в цілому» – стверджує Марва Вагаршаковна, – тобто навчившись будувати своє життя з того матеріалу, який призначений для цього. Якщо харчуєтеся видовий їжею, у вас змінюється не тільки здоров’я, а й психіка. Загальне здоров’я і психіка не разделімие поняття.

Сучасна медицина лікує не саму хворобу, а її симптоми
Чим займається сучасна офіційна медицина? Тим, що лікує симптоми. Симптоми вилікувати неможливо, їх можна лише зняти на час. Але потім вони відновлюються – в такому ж або зміненому вигляді. Найжахливіше, що хвороба має властивість не тільки ставати хронічною, а й трансформуватися в інші. Наприклад, в дитинстві ви перехворіли ангіною або запаленням легенів, і з тих пір ви регулярно ними хворієте. Спочатку в дитинстві ангіна, а в 35 років, наприклад у жінки, рак молочної залози. Такі перетворення однієї хвороби в іншу закономірні. Відбувається ситуація, яка для лікарів незрозуміла. Жоден лікар не скаже, що у жінки рак молочної залози через те, що в дитинстві вона часто хворіла на ангіну або запаленням легенів, які були не долікувати.

До речі кажучи, жодна дитяча хвороба сьогодні, на жаль, не долікував. Згадайте і проаналізуйте: чим ви хворіли в дитинстві і чим ви хворієте зараз. Напевно це одна і та ж хвороба.

«Смерть йде з кишечника»
Давайте розбирати питання з періоду дитинства. Чим зазвичай хворіють в дитинстві, крім застуди та ангіни? Це вітряна віспа, «свинка», краснуха та інші, які зараховують до «дитячим» хвороб, тому що їх необхідно перехворіти в дитинстві, тому що в пізньому віці переноситься важче. Питання – чому так?

Почнемо з того, що не всі діти хворіли цими хворобами. Хворіли лише ті, у яких всередині організму було більше матеріалу для розвитку вірусу, що провокує хворобу. Так чому дітьми ці хвороби переносяться легше, ніж дорослими? Відповідь проста – дитячий організм ще не настільки зашлакований різного роду брудом, яка в першу чергу накопичується в кишечнику. У природній медицині навіть є поширена фраза – «смерть йде з кишечника». І це буквально так. Якби ми знали правила очищення кишечника, ми б жили дуже довго і були здорові. Чим старша людина, тим більше бруду він накопичує в собі.

Існує поширений міф, що якщо робити часті промивання кішеніка, то можна «вимити» мікрофлору. Яку мікрофлору? Те, що діється в нашому кишечнику – це щось страшне. Вимиється гнильна мікрофлора, а залишиться хороша, тому що корисного мікроба можна вимити повністю з кишечника, це нереально. Гнильна мікрофлора вимиється, залишиться – дружня, яка буде розмножуватися. Головне – давати цій корисній мікрофлорі правильне харчування.

Правильне і неправильне харчування
Їжа – це велике благо, але в даний час вона стала великим злом. Зло – це «громадська» їжа, яка продається в пунктах громадського харчування – їдальні, дитячі садки, лікарні, армія і тд. Саме через це в дитячих садах діти хворіють. Чи не через те, що застудилися, а тому, що там згубна їжа, від якої накопичили занадто багато бруду. Наприклад, в Швейцарії в дитячих садах дітей годують фруктами, салатами і чаєм з медом. Дивно, але цього дітям достатньо, щоб бути ситими, здоровими та фізично, і психічно.

Не потрібно боятися вимивати весь бруд з кишечника. Чистий кишечник істотно відрізняється від забрудненого. Під вагою шлаків, з часом, він починає провисати через те, що тонус послаблюється. Кишкова бруд включає себе залишки каловой маси, слиз зогнилий і напівзгнилий, що містить паразитів живих, напівживих і мертвих. Ось це ви боїтеся вимити? До того ж частина поживних речовин повинні проходити через стінки кишечника. Як вони пройдуть, якщо на стінках кишечника такий шар бруду? Правильно, ніяк. Через це страждає той самий тонус кишечника, що призводить до проблем з випорожненням. Взагалі, проблема запорів – це наслідок неправильного прийому їжі, мертвої їжі. Нежива, неправильна, їжа – це вся їжа, термічно оброблена. Взимку важко обійтися тільки живий, сирою їжею, необхідно додавати деякі оброблені, але влітку дотримуватися режиму цілком реально для всіх, крім жителів крайньої півночі по відомих усім причин.

Таблетки не лікують, вони – гублять здоров’я.
Як вже з’ясували, сучасні лікарі не знають біохімії. І якщо ви прийшли до нього з болем в ногах, доктор випише вам препарат від болю в ногах. Але чи допоможе це?

Хто створює таблетки? Людина. А чи може людина правильно відтворити те, що створила природа? Людський організм створив не людина, неможливо штучно створити людини, тому що він створений природою – природою, Богом, Всесвіту. Чи можемо ми досягти божественного рівня і справити те, що створено творцем. Ні, не можемо. Але що ми можемо зробити з цим творінням? Ми можемо зіпсувати, ніж зараз і займаємося за допомогою медичних препаратів. Ви приймаєте чужорідний продукт, це ж не їжа, це вживання чогось неприродного, стороннього. Препарат виправляє обмін речовин? Ні, тільки погіршує.

Для лікування годиться тільки те, що створено природою. Будь-яка їжа має фармокологическое вплив, але тільки та, яка відповідає нашій біологічний хімії.

 

Category:
  Лікування п'явками

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги