Що лежить в основі захворювань

Більшість наших проблем із здоров’ям спричинені постійними стресами і “медикаментозним” заліковуванням симптомів, а не справжніх причин захворювання. «Поки токсини залишаються в організмі, ніхто не може по-справжньому почуватися добре»Поль Брегг
Головна  /  Що лежить в основі захворювань

ЩО ЛЕЖИТЬ В ОСНОВІ ЗАХВОРЮВАННЯ?

«Поки токсини залишаються в організмі, ніхто не може по-справжньому почуватися добре»
                                                                                           Поль Брегг

Провідними зарубіжними і вітчизняними фахівцями в галузі медицини доведено, що головною причиною більшості захворювань є порушення внутрішньої рівноваги організму, забруднення його шлаками, токсичними речовинами, солями важких металів, різними слизами тощо.
Сучасні люди ведуть малорухливий спосіб життя, зловживають ліками, алкогольними напоями, їжею, використовують неякісну воду, їх організм потребує регулярного очищення. З продуктами харчування в організм людини потрапляє багато синтетичних додатків – барвників, ароматизаторів, консервантів, гормонів, гербіцидів … Також шкідливі речовини утворюються в крові і відкладаються в судинах і різних органах під час тривалої роботи за комп’ютером, при стресах. Як наслідок, розвиваються застійні явища лімфатичної і венозної системи.
Якщо порушується крово- і лімфообіг, організм неминуче заселяють бактерії, гриби, паразити, віруси. Особливо швидко вони розмножуються в кислому середовищі, коли рН крові зміщено в бік закислення

Токсичні речовини, що надходять із зовнішнього середовища та шкідливі продукти обміну, що утворюються в самому організмі, посилюють дію один одного і спричиняють послаблення систем захисту. Токсини утруднюють рух міжклітинної рідини, уповільнюють надходження в клітини кисню і інших життєво необхідних речовин, порушують обмінні процеси. Найчутливіші до дії токсинів клітини імунної, нервової, ендокринної і статевої систем.

Головні болі, постійна втома, сонливість вдень, безсоння вночі – це сигнали, за допомогою яких організм “просить про допомогу”. В цей час у судинах відкладаються склеротичні бляшки, венозна кров застоюється, гусне жовч, їжа погано перетравлюється, в кишківнику відбувається бродіння, порушуються процеси всмоктування, на цьому фоні легко заселяються паразити. У дихальних шляхах скупчується слиз. Усе це передвісники важких захворювань, які можуть призвести до розвитку стенокардії, гіпертонії, цукрового діабету, алергії, онкологічних захворювань, інсультів, інфарктів, проблем з суглобами, хребтом та ін.

Забруднення, зазвичай, починається з товстого кишківника, потім до процесу залучаються печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки. Далі, не пройшовши потрібного очищення (коли порушуються функції печінки та нирок), “забруднена” кров продовжує рухатися судинами організму. Тоді на себе бар’єрну очисну функцію бере сполучна тканина – це зв’язки, сухожилки, стінки судин, усі стромальні клітини організму, які слугують каркасом для різних інших клітин залежно від органа, – гепатоцитів, пневмоцитів та ін. На цьому етапі виникають атеросклероз, остеохондроз, артроз, так зване «відкладання солей». Сполучна тканина артерій вбирає в себе токсини, забезпечуючи чистоту кров’яного русла.  Внаслідок ущільнення артеріальної стінки та відкладання холестерину утворюються атеросклеротичні бляшки, які звужують просвіт судин, що призводить до підвищення артеріального тиску (гіпертонії).

В організмі людини є ще один “відстійник” шлаків – це жирова тканина, де обмін речовин дуже понижений, тому токсини залишаються тут тривалий час. Це, як правило, жиророзчинні хімічні сполуки, солі важких металів, пестициди та ін. Для зменшення їх концентрації організм збільшує кількість жирової тканини – відбувається патологічне ожиріння.

Використання лікарських засобів не вирішує проблеми, а медикаменти негативно впливають на печінку, нирки, збільшується кількість алергічних реакцій, ускладнень.

Пацієнт приймає ліки для зниження тиску, для схуднення, для зняття болів у суглобах, хребті, від головного болю, а не лікує причину. Очевидно, що в усіх цих випадках потрібне, перш за все, очищення організму.

Доктор Поль Брегг сказав: «Поки токсини залишаються в організмі, ніхто не може по-справжньому почуватися добре, але в міру очищення організму і в міру його детоксикації, загальний стан здоров’я різко поліпшується. Таким чином, секрет справжнього здоров’я полягає в 3-х словах: очищайте свій організм! »
У найдавнішої на Землі системі оздоровлення людини Аюрведі поняття здоров’я визначається як стан організму, коли в ньому відсутні токсини і шлаки, розум урівноважений, емоції спокійні, і все системи та органи функціонують нормально.
Аюрведа вважає, що лікувати організм, заздалегідь не очистивши його від шлаків, означає усугубити хворобу.

Внутрішня чистота лежить в основі здоров’я клітинних структур. Мільярди клітин нашого організму безперервно виконують дуже складні функції і постійно виділяють в міжклітинну рідину відходи своєї життєдіяльності. Активне, регулярне видалення відпрацьованих продуктів клітинного обміну забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем і всього організму в цілому.
Внутрішня чистота – запорука здоров’я, молодості, високої працездатності.
Очищення і лікування організму повинно вестися комплексно і гармонійно. Оздоровлення протікає поступово – тижні, місяці, іноді довше. Різні органи і тканини людини відновлюються з різною швидкістю. Для прикладу, клітини печінки регенеруються за 300-500 днів.
Найголовніше, самооздоровлення – це не одноразовий захід, а регулярна робота протягом усього життя людини.

Які симптоми вказують на процес очищення, оздоровлення організму? Звільняючись від токсинів і шлаків, людина починає відчувати легкість в тілі. Зростає розумова і фізична працездатність; голова стає свіжою і ясною, підвищується працездатність, менше часу йде на сон. Поліпшуються гнучкість, слух, зір, нюх. Краще гояться рани. Організм стає стійким до простудних і вірусних захворювань. Язик очищується від нальотів. Шкіра стає чистішою. Зникає неприємний запах з рота, шкіри, мало виділень із бронхів і носа, починає краще рости волосся на голові, нігті – на руках і ногах.
Приступаючи до очищення потрібно враховувати, що будь-які очисні процедури викликають різного ступеня реакції в організмі. Необхідно проявити терпіння і розуміння, щоб подолати ці тимчасові процеси. Підкоряючись біологічним законом, не можна отримати позитивні результати лікування без стресових станів організму.

Детальніша інформація в книжці «Натуропатическая медицина Гирудотерапия и физиология здоровья»

Заповніть дані для купівлі книжки




Заполните данные для покупки книги