ПРИЧИНИ, ЩОБ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЩЕПЛЕНЬ!

By admin 5 років ago

Щеплення від туберкульозу було вперше використано медиками вперше 130 років тому. Що змінилося за цей час? Дуже багато!

Якщо раніше організм справлявся зі щепленням, то зараз це щеплення для ослабленого організму, а тим більше дитячого, це не що інше, як навмисне інфікування. З яким якщо організм і впорається, але тільки шляхом остаточного руйнування своєї імунної системи. Що надалі призведе до непоправних наслідків і невиліковних захворювань.

 

Це стосується і всіх інших прививок.Екологія стала гірша у багато разів, імунітет у людей знизився багаторазово через неправильного харчування суцільно складається з хімії, консервантів, барвників та ароматизаторів. Серйозно підірвало імунітет і повальне захоплення таблетками. Здоров’я людини 130 років тому і зараз навіть нічого порівнювати. З кожним поколінням воно стає все гірше і гірше.

Місячна дитина, що важить 5 кг, отримує ту ж дозу вакцини, що і п’ятирічна, що важить 18 кг. Новонароджені з незрілою, що не розвинулася ще імунною системою, отримують в 5 разів більшу дозу (відносно маси тіла), ніж старші діти.
Міжнародні дослідження показують, що щеплення є однією з причин СРДС – синдрому раптової дитячої смерті.
Практично завжди дитячі інфекційні хвороби доброякісні і проходять самі по собі. Крім того, вони призводять до вироблення довічного імунітету, в той час як щеплення імунітет лише тимчасовий, тому існує повторна вакцинація.
Довічний імунітет передається потім від матері через плаценту до її ще не народженої дитини, щеплення імунітет через плаценту не передається.
Немає наукових досліджень, покликаних визначити, чи дійсно вакцини запобігають захворюванням. Графіки захворюваності швидше показують, що щеплення вводилися в кінці періоду епідемії, коли хвороба вже була на останній стадії.
Немає довгострокових досліджень безпеки вакцин. Проводяться лише короткострокові перевірки, де щеплені випробовувані порівнюються з групою, якій ввели іншу вакцину. Насправді порівнювати потрібно з групою нещеплених.
Незалежні приватні дослідження (голландські та німецькі) виявили, що щеплені діти хворіють набагато більше, ніж їх не щеплені однолітки. Якщо припинити щепити дітей, їх здоров’я помітно поліпшується.
Дитина отримує не одну, а багато щеплень. Не існує тестів для визначення дії комбінованих вакцин.
Піонери вакцинації, які рекомендували дотримуватися великої обережності перед вакцинацією населення, ніколи не пропагували масове щеплення.
Дітей прищеплюють просто тому, що залякують їх батьків. Прищеплення дітей – найприбутковіший бізнес, як для виробників вакцин, так і для лікарів.
Дітям, які перебувають тільки на грудному молоці, вводять потужні вакцинні токсини, що суперечить будь-якій логіці і науці.
Вакцини містять важкі метали (ртуть, алюміній), канцерогени, отрутохімікати, живі і генномодифіковані віруси, сироватку, що містить віруси тварин і чужорідний генетичний матеріал, вкрай отруйні деконтамінанти і допоміжні речовини, неперевірені антибіотики, жоден з яких не може бути введений без нанесення організму шкоди.

Імунолог,головний гомеопат Казахстана,алерголог Марина Таргакова

Category:
  Лікування п'явками

Заповніть дані для купівлі книжки
Заполните данные для покупки книги